Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyły wigilie grupowe, które odbyły się 18 grudnia. Dzieci wspólnie kolędowały i jadły świąteczne przysmaki. Wspólna uroczystość nie tylko utrwaliła znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmocniła bliskie oraz serdeczne relacje między dziećmi.

mgr Justyna Krzemień

Tradycyjnie jak co roku w grudniu przedszkolaków odwiedził Św. Mikołaj. Kiedy nieoczekiwanie na korytarzu rozległ się dźwięk dzwoneczków dzieci od razu zaczęły podskakiwać z radości. Św. Mikołaj został gorąco przywitany i zaproszony do wspólnej zabawy. Miło spędzony czas uświetniły nasze zdjęcia oraz prezenty wręczane każdemu dziecku przez Mikołaja.

mgr Ewelina Kuś

Andrzejki to magiczny czas, kiedy każdy z nas może sprawdzić, czy spełnią się jego najskrytsze marzenia. W naszej grupie czas był wypełniony zabawami andrzejkowymi oraz niezapomnianymi emocjami.  Nasze przedszkolaki z grupy VII zamieniły się w czarodziejów z czarodziejską różdżką, chłopcy wróżyli cały dzień. Czy wróżby się spełnią - przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy.

mgr Klaudia Osińska

Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. Grupa VII również uczciła je w naszym przedszkolu. Poznaliśmy historię pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych dzieci. Wspólnie bawiliśmy się w rytm znanych piosenek o misiach oraz wykonywaliśmy misiowe zadania. Na długo zapamiętamy ten radosny, mile spędzony wspólnie czas.

200 lat Pluszowy Misiu!

mgr Magdalena Galant

„Dobry humor dzisiaj mamy, więc uśmiechy przesyłamy” - z takim hasłem i uśmiechem na twarzy dzieci z grupy VII obchodziły Dzień Uśmiechu. W tym dniu przedszkolaki starały się przez cały dzień utrzymać wspaniały humor i uśmiech na twarzy. Symbolem tego dnia jest żółta, uśmiechnięta buźka, dlatego każde dziecko miało szansę zrobić swoją małą, żółtą, uśmiechniętą buźkę. Na dzieci czekało również wiele zabaw, do których „biletem wstępu” był uśmiech od ucha do ucha. Był to naprawdę radosny dzień i oby uśmiech gościł na twarzach naszych  przedszkolaków każdego dnia.

mgr Klaudia Osińska

W dniu 2.10.2020 r. grupa VIII wraz z całą społecznością przedszkolną świętowała Światowy Dzień Uśmiechu. Symbolem tego dnia jest uśmiechnięta buźka, która towarzyszyła nam podczas wspólnych zabaw. Na twarzach dzieci zagościł uśmiech od ucha do ucha, gdyż był to naprawdę wesoły dzień. Życzymy więc sobie, aby ten uśmiech jak najczęściej gościł na twarzach naszych przedszkolaków i wszystkich ludzi na całym świecie.