Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 23 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Z deklaracji otrzymanych od nauczycieli wynika, iż wtorek tj.23.04.br. ma być ostatnim dniem strajku nauczycieli w naszym przedszkolu. O tym fakcie poinformujemy odrębnym e-mailem w dniu 23.04.br.

W razie konieczności przyprowadzenia dzieci do przedszkola informuję o możliwości pozostawienia dziecka w przedszkolu:

• Do dyspozycji dzieci jest również Dyrektor, Wicedyrektor oraz psycholog

Nadmienię również, iż dzieciom obecnym w przedszkolu zapewnione jest pełne wyżywienie.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 19 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 18 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 17 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 16 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 15 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

• Od 15.04 - 2 nauczycieli realizuje zajęcia wychowawczo-dydaktyczno-opiekuńcze

Z wyrazami szacunku Dyrektor przedszkola

Danuta Piekara

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje, iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 12 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu. Jeśli sytuacja zmieni się w godzinach popołudniowych/wieczornych poinformujemy Państwa drogą e-mailową.

Danuta Piekara

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje , iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 11 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców , w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu. Jeśli sytuacja zmieni się w godzinach popołudniowych/wieczornych poinformujemy Państwa drogą e-mailową.

Danuta Piekara

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje , iż w związku z brakiem porozumienia związków oświatowych z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową w dniu 10 kwietnia. Bardzo prosimy Rodziców , w miarę możliwości, o zapewnienie dzieciom opieki w domu. Jeśli sytuacja zmieni się w godzinach popołudniowych/wieczornych poinformujemy Państwa drogą e-mailową.

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie informuje,
iż w związku  z brakiem porozumienia związków oświatowych
z rządem RP przedszkole nadal kontynuuje akcję strajkową
w dniu 9 kwietnia
. Bardzo prosimy Rodziców, w miarę możliwości,
o zapewnienie dzieciom opieki w domu. Jeśli sytuacja zmieni
się w godzinach popołudniowych/wieczornych, poinformujemy
Państwa niezwłocznie drogą e-mailową.